GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkar 5005557
nr 500 5557
Kryddburkar
Porslin, Gefle, 11 del, 1930-tal [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 december 2007
kl 16:28:03
100 kr
350 kr
200 kr
350 kr
Gefle Porslinsfabrik AB